GLAS OCH KERAMIK / Glas / Snapsglas 5508119

nr 550 8119

Snapsglas

6 st, 1800-tal, olika modeller

Kondition: nagg

Utrop:

100 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 november 2008
kl 16:19:28